Fly Fit

Fly Fit je cvičenie v závesných sieťach z leteckého hodvábu s nosnosťou až 500 kg. Lekcie Fly Fit sú vhodné pre každého, aj pre začiatočníkov. Cviky v sieti sú možné v celej škále rozmanitosti, používame prvky jogy a pilates, baletu a strečingu. Počas lekcii Fly Fit používame zriedka prvky akrobacie. Behom hodiny môžete zažiť najrôznejšie pocity, vhodné aj pre klientov ktorí majú problémy s chrbticou, sedavé zamestnanie, pokiaľ sa potrebujete rozhýbať, uvoľniť svalstvo a kĺby, posilniť svaly celého tela. Získate nielen pružné a pevné telo ale taktiež pocit sebaistoty z prekonávania samých seba. V priebehu cvičenia dosahujeme dekompresiu chrbtice, zvyšujeme kĺbovú pohyblivosť, odburávame stres. Počas obrátených pozíci núti naše telo zapájať všetky svaly v zájomne dokonalej súhre, zvyšuje sa naša koordinácia. 

FlyHigh

FlyHigh je nadstavba cvičenia FlyFit, ktoré poskytuje skôr zdravotné benefity. FlyHigh zahŕňa prioritne akrobatické prvky, rôzne zostavy, prechody, dropy (kontrolované pády), kombinácie. Prihlásiť sa môžete až po absolvovaní niekoľkých lekcii FlyFit a konzultácii so mnou, vzhľadom na potrebu ovládať základné pozície a manipuláciu s plachtou.

Bodypump

BODYPUMP® je cvičenie s nakladacou činkou, ktoré veľmi rýchlo vyrysuje a posilní Vaše telo. Táto hodina je zameraná na vyrysovanie svalov, zlepšenie vytrvalosti a rozvoj všeobecného kondičného aj pohybového základu. Počas hodiny precvičíte všetky svalové skupiny.
Na činku používate Vami zvolenú záťaž a preto je hodina vhodná ako pre začiatočníka tak pre pokročilého.

Zumba

Zumba je tanečná fitness hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. V rytme latinskoamerickej a medzinárodnej hudby na vlastnej koži zakúsite chuť salsy, merengue, reggaetonu, cumbie, bachaty, afrobeat, brazílskeho funku, hip-hopu, belly dance a ďalších. Sexy a energické latino rytmy vytvárajú PÁRTY ATMOSFÉRU, ktorá vás strhne a to tak, že na vás nezostane nitka suchá. Princíp zumby je jednoduchý, striedajú sa pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo. My sa už na vás nevieme dočkať a na to ako odpálime jednu skvelú párty, z ktorej odídete so skvelou náladou a s úžasným pocitom, že ste urobili niečo pre svoje zdravie, fyzické ale i psychické. Tak hurá do toho! 

Kondicný tréning

Kondičný tréning je zameraný na získanie lepšej fyzickej kondície a spevnenie celého tela. Je to cvičenie s rôznymi pomôckami, ako sú gumy, TRX, kettlebell, fitlopty ale využívať budete aj váhu vlastného tela. Každý tréning je prispôsobený konkrétnej úrovni kondície, skúseností či veku cvičiacich. Je vhodný aj pre maminy s deťmi.

Kruhový tréning

Kruháč - Kruhový tréning pomáha spaľovať kalórie tvarovať postavu a budovať silu. Cvičenie je zamerané na posilnenie celého tela a na budovanie kondície. Prebieha na stanoviskách, ktoré sa postarajú o každú svalovú partiu vášho tela.